Žirmūnų namai

Plotas: nuo

iki

Butai su pilna apdaila
Butai su daline apdaila

Kambarių skaičius: nuo

iki


Aukštas: nuo

iki

Apie projektą

„Žirmūnų namai“ – naujos statybos gyvenamasis namas Žirmūnuose. Iš rytų Žirmūnus juosia Neris, suteikianti rajonui išskirtinį pranašumą ir kurianti puikią aplinką. Apsupti parkų, rekreacinių poilsio zonų ir būdami taip arti miesto centro Žirmūnai yra puiki vieta tiek gyvenantiesiems miesto ritmu, tiek ramybės ir gamtos prieglobsčio ieškotojams.

Itin parankus viešojo transporto stotelių išsidėstymas užtikrina puikų susisiekimą įvairiomis kryptimis. Dėl optimalaus gatvių tinklo automobiliu taip pat lengva nuvykti į bet kurią Vilniaus vietą. Iš namų itin patogiai ir greitai pasieksite miesto centrą, didžiuosius prekybos centrus, Šiaurės miestelio technologijų parką, Saulėtekį, kino teatrus, pramogų areną ar vandens pramogų parką.

Žirmūnų namai

Praktiškos techninės pastato savybės

Šiuose namuose įrengta šilumos reguliavimo sistema šaltuoju metų laiku leis gyventojams patiems nustatyti ir palaikyti pageidaujamą kambarių temperatūrą.
Dėl didelių langų visi butai bus ypač šviesūs, be to, kiekvienas turės balkoną arba lodžiją.
Butus ir bendras patalpas skirs mūrinės sienos su pagerinta garso izoliacija, taip pat numatyti atskiri ortakiai orui išsiurbti – gyventojų netrikdys nepageidaujami garsai ir kvapai.

Žirmūnų namai

Funkcionalūs butų planai

Gyvenamajame name suprojektuoti 108 butai su daline apdaila.
Gyventojai, atsižvelgdami į savo poreikius, gali rinktis nuo kompaktiško 1 kambario iki erdvaus 3 kambarių būsto. „Žirmūnų namuose“ pasirinkimas išties didelis, butų plotas – nuo 32 iki 75 kv. m, tad kiekvienas galės išsirinkti tinkamiausią.

Žirmūnų namai

Automobilių stovėjimo aikštelė

Po gyvenamuoju namu įrengtoje 3-jų aukštų automobilių stovėjimo aikštelėje kiekvieno buto gyventojai turės galimybę įsigyti vietą automobiliui.
Gyventojų patogumui – galimybė automobilių stovėjimo aikštelėje turėti sandėliuką.

.

Žirmūnų namai

Dėmesys šeimai

Namo aplinka pritaikyta jaukiai leisti laiką lauke –gyventojų poilsiui skirta erdvė su želdiniais ir suoliukais, o žaidimų aikštelėje vaikai galės saugiai žaisti, lavintis ir mėgautis nerūpestinga vaikyste. „Žirmūnų namų“ gyventojai galės greitai nuvežti savo mažuosius į darželį ar mokyklėlę, didesni vaikai patys saugiai pasieks Žirmūnų gimnaziją, esančią visai šalia namų.

Žirmūnų namai

Arti gamtos

Aplink esantys parkai, rekreacinės poilsio zonos, miškai, Nėries slėniai – tai „Žirmūnų namų“ apsuptis, leidžiantis atsipūsti ir atsipalaiduoti gamtos prieglobstyje. Ramus pasivaikščiojimas palei Nerį, o gal tiesiog žaismingas dūkimas su vaikais slėnyje, iškyla Valakampiuose ar pasivažinėjimas dviračiais Verkių parke – tai tik keli siūlymai laisvalaikiui, nes gyvenant „Žirmūnų namuose“ taip paprasta mėgautis gamta!

Lighthouse
Ąžuolų Terasos
Užupio krantinės